Funko Pop – gratka dla każdego fana!

W ciągu ostatnich kilku lat wyrosło wiele społeczności, które łączą fanów popkultury. Niektóre są ogólne, inne bardziej sprecyzowane i skupiają się na konkretnych produkcjach popkultury. Fani Marvela, seriali Netflixa, Harry’ego Pottera czy Darów Anioła to osoby, które nie tylko lubią dane uniwersum i twórczość autora, ale również zbierają gadżety. Jednymi z najpopularniejszych są figurki Funko Pop. Funko posiada licencję na dystrybucję produktów powiązanych z najpopularniejszymi dziełami popkultury.

Kolekcja figurek Funko Pop

Obecnie Funko Pop to nieodłączny element popkultury. Wiele osób kolekcjonuje te figurki, szuka swoich ulubionych postaci czy scenek. W ofercie Pixel-shop.pl Funko Pop można znaleźć limitowane kolekcje figurek, okolicznościowe kalendarze czy ubrania. Niektóre są prawdziwą gratką dla kolekcjonerów, gdyż firma wypuszcza ich w mniejszej ilości, dlatego są cenniejsze.

Co wyróżnia figurki Funko?

funko pop


Wygląd figurek Funko Pop jest charakterystyczny. Postaci mają duże głowy, uproszczone rysy twarzy i czarne okrągłe oczy. Wszystkie zbudowane są podobnie, jednak z zachowaniem cech charakterystycznych dla danego bohatera. W figurkach nawiązujących do najpopularniejszych seriali, książek czy filmów możemy znaleźć różne wersje tych samych postaci. Różnią się one artefaktami, które najwierniejsi fani rozpoznają bez problemu, dzięki czemu będą mogli wybrać Popa, który przedstawia bohatera w jego ulubionym momencie. Pomimo uproszczonego wyglądu, figurki Funko Pop to gadżety wykonane z bardzo dużą dbałością o szczegóły oraz z wysokiej jakości materiałów. Świetnie sprawdzają się jako ozdoba lub rekwizyty do zdjęć dla osób, które prowadzą fanowskie strony.

kordian Autor