Najpopularniejsze gadżety z serii Star wars, które można kupić

Odkąd szósta część serii, Nowa nadzieja, trafiła do kin, liczba fanów Gwiezdnych Wojen rośnie z roku na rok.
Od 1977 roku uniwersum przyciąga coraz więcej fanów, a dobra passa trwa do dziś.
Nie ma znaczenia, czy ktoś jest fanem starej trylogii, czy nowszych części: wielu fanów tej historii chce kupić jakieś pamiątki, więc jakie dokładnie gadżety można kupić?

Kubki Gwiezdnych Wojen

Kubki Star Wars to nie tylko pojemniki z nadrukami w stylu vintage. Na uwagę prawdziwego fana Gwiezdnych Wojen zasługuje chociaż by, różnego rodzaju kubki ceramiczne o najróżniejszych kształtach. A na zimę i długie podróże lepiej kupić kubki termiczne.

Akcesoria domowe

Gadżety Star Wars w tej kategorii to dość szerokie pojęcie.
Do akcesoriów tej kategorii zaliczają się przede wszystkim wszelkiego rodzaju tekstylia (prześcieradła, poduszki), ale także wycieraczki czy akcesoria kuchenne (miski, komplety, szklanki).
Szczególnie warte zakupu są lampy stołowe, ponieważ często świetnie prezentują się na biurku.

Figurki star wars

Wśród gadżetów gwiezdnych wojen oferowanych przez pixel-shop.pl jest mnóstwo figurek, które zazwyczaj nie wyróżniają się zbytnio na tle innych modeli, dlatego też dobrym pomysłem jest zakup kilku figurek, oprócz zwykłych, nieco innej postaci, takiej jak te normalnie, ale np. z podświetleniem lub dodatkowymi unikatowymi elementami.

Koszulka z Gwiezdnymi Wojnami

Koszulka Star Wars i kubek z tej samej serii cieszą się dużym zainteresowaniem i zdecydowanie najlepiej sprawdzają się jako prezent.
W sklepach internetowych można znaleźć różne wzory – zarówno klasyczne, nawiązujące do plakatów filmowych, jak i mniej konwencjonalne projekty, które nawiązują do konkretnych świąt lub mają po prostu charakter humorystyczny.

kordian Autor