Etui na AirPods – kolorowe opakowanie na ulubione słuchawki!

Bezprzewodowe słuchawki douszne to hit ostatniego sezonu, a te od firmy Apple zdobyły sobie wyjątkowo dużo zwolenników. Są eleganckie, wygodne, mają dobry dźwięk, a do tego nie rzucają się w oczy. Co więcej, wyposażone są w dedykowane etui AirPods, w którym można je ładować. To białe etui wygląda ładnie, jednak nie wyróżnia się niczym specjalnym. O wiele ciekawsze są licencjonowane opakowania, które ozdobione są kultowymi postaciami z bajek i filmów! 

Opakowanie na AirPods – jakie warto wybrać? 

etui na airpods

Etui na AirPods z motywem bajkowym to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które swoje słuchawki chcą trzymać w kolorowym opakowaniu. Licencjonowany case to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów kreskówek i filmów. Znajdzie się tu coś zarówno dla miłośników klasycznych produkcji Disneya, jak i najnowszych hitów Marvela. Wszystkich fanów Kubusia Puchatka na pewno ucieszy to, że z tym przeuroczym misiem dostępne jest wiele różnych modeli – zarówno w wersji białej, jak i czarnej. Etui dostępne są także z takimi postaciami z bajek jak Simbą, Timonem i Pumbą z Króla Lwa, dalmatyńczykami ze 101 dalmatyńczyków, Myszką Miki i jego kompanami czy nawet ze SpongeBobem i jego przyjacielem Patrickiem.

Pokrowce na AirPods – etui z ulubionym filmem i serialem! 

Kolorowe etui to rozwiązanie nie tylko dla miłośników bajek! Wszyscy fani serialu Friends czy filmów z uniwersum Marvela, DC i Harry’ego Pottera również mogą odmienić swoje opakowanie na słuchawki. Dostępne są takie motywy jak Deadpool, Kapitan Ameryka, Iron Man czy po prostu Avengers. Zwolennicy DC mogą zaopatrzyć się w case z podobizną Batmana i Harley Quinn. Za to miłośnicy kultowego serialu Friends na pewno ucieszą się z nowego pokrowca z napisem „How you doin'” lub logiem Central Perk. 

kordian Autor