Gadżety dla graczy- ciekawy pomysł na prezent

Grupa ludzi grających w gry stale się rozrasta. Wytworzyła się popkultura związana z grami wideo, przez co gadżety gamingowe stają się coraz bardziej popularne.

Prezent dla gracza komputerowego – jakie są najciekawsze pomysły?

 Jednym z ciekawych pomysłów dla osoby lubiącej grać w gry wideo i lubiącą zbierać różne gadżety, jest kolekcjonerskie wydanie jej ulubionej gry. Takie wydania zawierają zazwyczaj samą grę w wersji fizycznej, czyli na płycie CD i mają dołączoną zawartość kolekcjonerską. Przykładami takich dodatkowych zawartość są figurki z postaciami z gry, dodatkowe mapy, słowniki języka używanego w grze, kubki oraz wiele innych. Kolejną ciekawą propozycją są peryferia komputerowe z grafikami powiązanymi z danym tytułem. Najczęściej są to główni bohaterowie, charakterystyczne motywy, lub lokalizacje z gier. Do peryferii zalicza się myszki, klawiatury, słuchawki oraz podkładki pod myszkę. Z tego powodu można znaleźć odpowiednią propozycję dla każdego z graczy. Prezentem dla gracza może też być koszulka z postacią z ulubionego tytułu osoby obdarowywanej. 

Upominki dla graczy

Na mniej ważne okazje również można znaleźć odpowiedni gadżet gamingowy. Wiele osób interesujących się grami wideo może zaciekawić opcja zrobienia sobie samej figurki. Gotowe formy do wycinania i sklejania modeli może okazać się strzałem w dziesiątkę. Kolejną propozycją podarunku może być biżuteria noszona przez bohaterów danego uniwersum. Najpopularniejsze są naszyjniki z insygniami związanymi z danym światem. Kolejnym pomysłem są książki, na których podstawie powstały dane gry. W tym przypadku plusem jest to, że można wykorzystać następny tom, jakie kontynuacje prezentu i podarować go na inną okazję.

kordian Autor