Gadżety Pokemon – gratka dla dużych i dla małych!

Kto, będąc dzieckiem, nie był fanem pokemonów, ten nie wie, co traci! To kultowe anime przyciągało wyrazistymi kolorami, ciekawą historią i co najważniejsze, fantastycznymi stworkami. Same pokemony znane były również z wielu gier, zarówno tych na konsole, jak i karcianych, a ich popularność wcale nie zmalała. Wciąż powstają nowe serie czy filmy, a grupa fanów się powiększa. Każdy, kto kocha pokemony, na pewno ucieszy się, kiedy zobaczy gadżety z ulubionymi postaciami!

Gadżety Pokemon – gratka dla dużych i dla małych!

Pokemony to wyjątkowe anime, które ma fanów w każdym wieku. Idealnym prezentem dla siebie lub dla bliskiej osoby mogą być wyjątkowe gadżety z pokemonami! W końcu kto nie ucieszyłby się z kultowej figurki POP! ze wzorem Pikachu lub Charmandera.

Dla tych, którzy woleli wodne pokemony, idealnym kompanem każdego dnia będzie uroczy Squirtle. Co więcej, swój pokój można wyposażyć także w ciekawe i wyraziste plakaty nawiązujące do postaci z tej bajki. Każdą ścianę można ozdobić motywem z ewolucjami Eevee lub z legendarnym pokemonem Mewtwo! 

Pokemon gadżety – co warto kupić?

Każdy fan, który lubi się wyróżniać i podkreślać swoje zainteresowanie pokemonami, na pewno będzie się świetnie czuł w czapce z Pikachu lub Eevee! Te snapbacki wyglądają uroczo i na pewno zwrócą na siebie uwagę. Do bardziej eleganckich strojów można zaopatrzyć się w stylowy krawat Pikachu, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Na co dzień, aby kawa czy herbata smakowały lepiej, dobrze jest mieć też ciekawy kubek. Te, które nawiązują do ulubionych pokemonów, na pewno dobrze się sprawdzą! Można także zdecydować się na kubek w uniwersalnym kształcie pokeballa, aby przy okazji złapać nowych kompanów!

Gadżety Pokemon dostępne w tym miejscu.

kordian Autor