Jak powstały nasiona automaty? Dla kogo są dobrym rozwiązaniem?

Czym są nasiona automaty? Są to nasiona marihuany, które automatycznie kwitną w ciągu 2-4 tygodni od wykiełkowania. Nie ma praktycznie żadnej różnicy między nasionami automatycznie kwitnącymi a zwykłymi nasionami marihuany, jeśli chodzi o genetykę czy jakość. W rzeczywistości, nasiona marihuany automaty produkują prawie tyle samo THC, co zwykłe nasiona, co sprawia, że są doskonałym wyborem zarówno do celów rekreacyjnych, jak i medycznych.

Nasiona automaty – gotowe dla entuzjastów i początkujących

nasiona automaty

Wszyscy entuzjaści konopi powinni znać różnicę między zwykłą marihuaną automatyczną, a marihuaną, która jest produkowana w określonych warunkach środowiskowych. Jednak zwykła marihuana produkowana w różnych warunkach może mieć bardzo różne efekty. Na przykład, klasyczna marihuana wymaga określonych warunków pogodowych do tego, aby w ogóle wykiełkowała, podczas gdy nasiona marihuany automaty zaczynają kiełkować niezależnie od tych czynników. Efekt jest taki sam w przypadku obu odmian, ale różnica w sile działania zależy od warunków, w jakich były uprawiane.

Nasiona marihuany automaty – pierwsze odmiany

Pierwsza komercyjna odmiana automatycznie kwitnąca, Lowryder, była rośliną automatycznie kwitnącą, która wyrosła z genów Ruderalis. Naturalnie występujące odmiany Ruderalis nie były atrakcyjne dla hodowców z powodu ich stosunkowo niskiej zawartości substancji psychoaktywnej. Wszystko zmieniło się, gdy nasiona te zostały skrzyżowane z odmianami bardziej bogatymi w THC. Lowryder był pierwszą odmianą stworzoną przy użyciu technik automatycznego kwitnienia. Pierwszą komercyjną odmianę automatycznie kwitnącą, Lowryder do dziś można kupić w sklepach oferujących nasiona automaty (więcej pod adresem: https://panpestka.pl/product-category/automatyczne/).

kordian Autor