Jakie znasz gadżety z Harrego Pottera?

Harry Potter to seria książek autorstwa J. K. Rowling. Ciekawa historia, intrygująca fabuła i niespodziewane zwroty akcji to elementy, które sprawiły, że seria ta zebrała grono fanów z całego świata. Dla każdego fana liczy się, by jakoś podkreślić swoje upodobanie do określonych elementów ulubionej książki czy filmu. Właśnie z tego powodu produkowane są rozmaite akcesoria z Harrego Pottera, które pozwalają zaspokoić te potrzeby.

Rodzaje gadżetów z Harrym Potterem

Na rynku dostępnych jest obecnie mnóstwo różnych rodzajów gadżetów związanych z tą serią filmów, tak więc każdy miłośnik szkoły czarodziejów będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Breloczki

Małymi, ale bardzo lubianymi gadżetami są różnego typu breloczki, które można zawiesić przykładowo przy kluczach. Występują one w różnych kształtach, takich jak przykładowo herby poszczególnych domów (np. Gryffindoru czy Slytherinu), czy miniaturki postaci znanych z książki lub jej ekranizacji.

Kubki

Nieco praktyczniejszym przykładem gadżetów są kubki z motywami z Harrego Pottera. Są na nich nadrukowane obrazy przedstawiające różne elementy związane ze światem czarodziejów, a niektóre z nich nawet zmieniają się pod wpływem temperatury (np. pod wpływem gorącej herbaty).

Figurki

Szczególnie lubianymi akcesoriami, zwłaszcza przez kolekcjonerów, są figurki przedstawiające znanych bohaterów. W miniaturowej wersji można kupić przykładowo postać głównego protagonisty, Hermiony Granger, czy Rona Weasley’a. 

Elementy odzieży

Bardzo ciekawymi akcesoriami są też ubrania z motywami z filmu. Interesującym przykładem są tu choćby fartuchy z herbami domów obecnych w szkole czarodziejów (np. Hufflepuffu).

Akcesoria z Harrego Pottera dostępne na stronie https://www.frogles.pl/pol_m_Licencje_Gadzety-Harry-Potter-330.html

kordian Autor