Fenomen popkultury

Jednymi z najbardziej popularnych gadżetów kolekcjonerskich, znanych niemalże wszystkim fanom popkultury, są figurki Funko Pop. Ze względu na bardzo charakterystyczny i niepowtarzalny wygląd – duże, sympatyczne twarze – i wysoką różnorodność przedstawianych postaci, wiernie towarzyszą ludziom na całym świecie. Ich standardowe rozmiary to 8×10 centymetrów, zatem z łatwością znajdą swoje miejsce nawet w kieszeni najbardziej zapalonego kolekcjonera.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami horrorów, miłośnikami fantasy i sci-fi, albo czy serca oddaliśmy grom komputerowym oraz serialom, jednego możemy być pewni: nasz ulubiony bohater zapewne ma już swoje wierne odzwierciedlenie w serii. Niejednokrotnie służą także jako prezenty dla bliskich osób.

Do najpopularniejszych przedstawień należą te z podobiznami postaci ze studia:

               – Marvel

               – Disney

               – Pokemon

               – DC

Idealne dla każdego

Pop figurka oprócz cieszenia oka starszych odbiorców, jest całkowicie bezpieczna dla dzieci – nie zawiera drobnych elementów bądź takich, które mogą zostać łatwo oderwane. Wysoka jakość produkcji – wszystkie gadżety są wykonane z winylu – zapewnia także trwałość. Nie straszne im upadki, nie tracą kolorów z biegiem lat, nie wymagają specjalistycznego czyszczenia.

Kolekcjonowanie ulubionych bohaterów stało się hobby, na które każdy może sobie pozwolić; bowiem kto nie chciałby, aby na jego półce stał Harry Potter, Batman, Pikachu czy też Czarodziejka z Księżyca.  Z biegiem czasu nasz zbiór będzie stawał się coraz bardziej cenny – także ze względu na wartość sentymentalną.

Funko POP – figurki dostępne na Frogles.pl.

kordian Autor