Dlaczego Batman to świetnie sprzedający się bohater?

Batman, dzięki swojemu doświadczonemu w popkulturze wizerunkowi pojawia się w wielu innych produkcjach, zapewniając im odpowiedni przychód. Nie tylko solowymi filmami Człowiek Nietoperz żyje. Batman pojawił się również w filmach kontrowersyjnego i nietuzinkowego reżysera Zacka Snydera takich jak: 
-Batman V Superman: Świt Sprawiedliwości, 
-Liga Sprawiedliwości,
-Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. 

Rosną jak grzyby po deszczu! 

Oczekiwania fanów tego konkretnego bohatera są ogromne i producenci starają się im dogodzić, dostarczając na przykład Batman gadżety. Produkowanie gadżetów Batmana stało się priorytetem na równi z tworzeniem filmów, przynosząc nawet większe zyski od wysokobudżetowych dzieł. Gadżety odznaczają się między innymi:
-powszechnością,
-jakością produkcyjną,
-ogromnym nakładem produkcyjnym,
-reprezentowaniem oczekiwań konsumenta co do odzwierciedlenia w produkcie ulubionej marki. 

Miasto Gotham i jego unikatowość 

Nie ma drugiego takiego miasta w popkulturze jak mroczne, gęste klimatem Gotham. Wycinek świata, który odznacza się szczególnym wskaźnikiem przestępczości, potrzebuje swojego bohatera. Jest nim Batman, ale również policja miasta. Mam na myśli GCPD pod przewodnictwem błyskotliwego Jamesa Gordona, które w przyszłości otrzyma własny serial koncentrujący się na walce ze złoczyńcami, nie tylko z perspektywy Batmana. Taki ruch produkcyjny, z pewnością obudzi w fanach chęć posiadania nowych gadżetów, które na pewno pojawią się po premierze tego obiecującego odcinkowego dzieła.

Gadżety Batman dostępne na Frogles.pl.

kordian Autor