Najciekawsze imprezowe gadżety z Gry o Tron

Saga powieści George’a Martina przez lata zdobyła sobie wielu fanów. Miłośnicy serii książek i powstałego na ich podstawie serialu mogą odnaleźć na rynku wiele ciekawych gadżetów związanych z uniwersum. Obok elementów odzieży, dekoracji i przedmiotów kolekcjonerskich pojawiają się akcesoria, które z pewnością uświetnią każdą imprezę. Jakie ciekawe propozycje można znaleźć w tej kategorii?

Przyjęcie jak w Westeros

Osoby poszukujące tematycznych elementów, które uświetnią czas spędzony ze znajomymi mogą odnaleźć:
– kufle do piwa
– gry planszowe
– zestawy kieliszków i szklanek z karafkami.
Bohaterowie Gry o Tron znani są ze spożywania dużej ilości różnorodnych trunków. Dlatego kufel z godłem ulubionego rodu będzie doskonałym akcesorium dla każdego fana. Zestaw szklanek z karafką przypadnie do gustu miłośnikom mocniejszych alkoholi. Z kolei kieliszki z pewnością pokochają grupy amatorów uniwersum spędzających razem czas.

Rozrywka w fantastycznym klimacie

Gadżety z Gry o Tron prezentują bogatą ofertę różnorodnych produktów. Wśród gier doskonałe propozycje dla siebie odnajdą zarówno zagorzali fani planszówek, jak i osoby grające w nie przy specjalnych okazjach. Producenci gier przygotowali serię tytułów bazujących na serialowych wydarzeniach. Zakupić można również pozycje przedstawiające popularne gry planszowe w specjalnej odsłonie z wątkami Gry o Tron. Dobór odpowiednich gadżetów umożliwi przygotowanie wyjątkowej imprezy tematycznej. Tego rodzaju przedmioty będą też dobrym pomysłem dla fanów spędzających wspólny wieczór.

Gadżety Gra o Tron dostępne na Frogles.pl.

kordian Autor