Obowiązkowe polskie audiobooki

Audiobooki to doskonała propozycja dla fanów literatury, którzy na co dzień nie mają wystarczająco czasu, aby wygodnie rozsiąść się z książką w fotelu. Książki czytanej przez lektora można słuchać w czasie podróży do pracy, na siłowni lub podczas wykonywania domowych obowiązków. Poniżej zaprezentowano kilka obowiązkowych pozycji.

  1. „Dziewczyna o czterech palcach”, Marek Krajewski

Polskie audiobooki to między innymi czytane adaptacje rodzimej literatury. Doskonale sprawdziła się między innymi adaptacja powieści szpiegowskiej Marka Krajewskiego, który udowodnił, że doskonale poradził sobie w nowym gatunku. Historia powieści rozgrywa się w czasach dwudziestolecia międzywojennego i zakrawa o międzynarodową intrygę.

  1. „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”, J. Jonasson

Ta książka audio od rewolucja.co.uk zdecydowanie poprawi humor nawet w najbardziej deszczowy dzień w roku. Powieść została przetłumaczona na język polski i nagrana w formie audiobooka. W charakterze lektora doskonale sprawdził się Artur Barciś, który spokojnym głosem czyta również najbardziej absurdalne i komiczne fragmenty zwariowanej historii o stulatku, który ucieka z domu spokojnej starości.

książki audio
  1. „Potęga podświadomości”, Joseph Murphy

Ta pozycja jest natomiast jednym z najbardziej popularnych poradników na świecie. Książka w przystępny sposób tłumaczy, dlaczego pozytywne myślenie naprawdę działa i jak wielkie znaczenie mają nasze myśli i codziennie powtarzane wyrażenia. Ten polski audiobook pozwoli poszerzyć horyzonty i zacząć żyć pełnią życia.

kordian Autor