Nowa funkcja na Instagramie – co oferuje platforma?

Instagram to jedno z najbardziej popularnych miejsc, jakie zrzesza ogromną ilość osób na całym świecie. To właśnie dzięki tym social media, wiele osób ma szansę na to, aby się wybić. Instagram, aby przyciągnąć do siebie jeszcze większą liczbę osób, wciąż wprowadza nowe innowacje. W ostatnim czasie pojawiła się niejedna nowa funkcja na Instagramie.

Weryfikacja wieku użytkowników

Instagram zadbał o to, aby potwierdzenie wieku było sprawnym i jak najbardziej realnym procesem. W szczególności, jeżeli chodzi o ekspozycję osób niepełnoletnich. Przykład? W grę wchodzą pewne reklamy, jakie są nieodpowiednie dla osób małoletnich. Dzięki tej funkcji można być pewnym tego, że nie będą one się wyświetlać. Weryfikacja wieku możliwa była na jeden z trzech możliwych sposobów: nagranie selfie video, przesłanie identyfikatora urzędowego lub potwierdzenie wspólnych znajomych o weryfikowanie wieku.

Kanały na Instagramie

Kolejna nowość to możliwość przesyłania grupowych wiadomości w IG. Coraz większa ilość osób korzysta z tej możliwości, dzięki czemu na bieżąco może być z określonymi tematami. Ciekawostką jest to, że można korzystać z czatowania, jakie na dodatek wspierane jest przez transmisję. Dzięki temu możliwe będzie nie tylko pisanie. Każda osoba, która będzie znajdować się na tym kanale, będzie mogła wysyłać obrazy i ankiety.

Memory

Co prawda, jest to funkcja, która jest dopiero w fazie testowania, ale wszystko wskazuje na to, że już niedługo będzie można wykorzystać pełen wachlarz dostępnych możliwości. To swoiste archiwum, jakie prezentowane jest w zupełnie nowej oprawie. Dzięki temu będzie można wyświetlać wspomnienia, jakie związane są właśnie z określoną datą. Całkiem możliwe, że wiele osób kojarzy tą funkcję z Facebook. Teraz IG postanowiło wypróbować te możliwości.

Wyślij prezent – to kolejna z funkcji, którą można wykorzystać w pełni. Dzięki temu możliwe będzie obdarowanie wirtualnym podarunkiem ulubionych twórców, dzięki czemu możliwe będzie okazanie im większej sympatii.

Dowiedz się więcej na https://kohai.pl/blog/nowe-funkcje-na-instagramie-ktore-warto-poznac-w-2023-roku-wpis-aktualizowany/.

kordian Autor