Bransoletka z kamieniami naturalnymi – dlaczego warto ja mieć w swojej szafie?

Bransoletka z kamieniami naturalnymi to piękna ozdoba kobiecej dłoni. Naturalne kamienie szlachetne świetnie nadają się do biżuterii. Kolorowa bransoletka z kamieniami naturalnymi to jedna z najpiękniejszych biżuterii tworzonych dla kobiet. Sklep oferują szeroką ofertę, w której czeka wiele bransoletek z naturalnymi kamieniami jubilerskimi. Niezwykły agat, elegancki hematyt, mistyczny jadeit czy dziewczęcy marmur to idealne dodatki do codziennej biżuterii.

Gdzie kupić bransoletkę z kamieniami naturalnymi?

Jeśli pragniesz wyjątkowej ozdoby, której nie znajdziesz w żadnym sklepie, bransoletki z kamieni naturalnych z https://mokait.com.pl/bransoletki-z-kamieni-naturalnych-z-zawieszkami będą dla Ciebie wyborem. Dla naszych klientów przygotowaliśmy duży wybór akcesoriów, elastyczne bransoletki to akcesoria szyte na miarę, aby sprostać ich najbardziej wymagającym potrzebom. Naturalne kamienie szlachetne to spektakularne dodatki, które szczególnie pięknie prezentują się w formie bransoletek.

Bransoletka z kamieniami naturalnymi – ma swoje znaczenie

Kamienną bransoletkę możesz nosić na prawej lub lewej ręce. Aby jak najlepiej wykorzystać ich energię, musisz zrozumieć, co robią i za co odpowiadają nasze części ciała. Czy wiesz, że mamy w sobie męską i żeńską energię? Te dwie energie działają razem bez względu na płeć. Wszystko, co sprawia, że twoje życie jest wspaniałe.
Lewa strona ciała jest związana z kobiecą energią i odpowiada za pobór energii. Dzięki temu możesz połączyć się ze swoją intuicją, głębokimi emocjami i podświadomością. Lewa strona jest bardziej wrażliwa.
Prawa strona, strona racjonalna, odpowiada za działania, które podejmujesz w świecie zewnętrznym. Ma to związek z męską energią oraz dawaniem i przekazywaniem energii. To ona jest odpowiedzialna za osiąganie celów, pewność siebie, pewność siebie i całą moc przyczyny i skutku. Gdyby energia była widoczna gołym okiem, widzielibyśmy, jak wchodzi lewą ręką i wychodzi prawą ręką.

bransoletka z kamieniami naturalnymi ze złotymi zawieszkami

Jaki kamień wybrać?

Turkus to kamień znany jako zwycięzca. Wybrany przez samurajów ma zapobiegać wypadkom i dodawać wigoru. Noszenie turkusowej biżuterii może inspirować kreatywność i wyobraźnię. Już dziś poleć kierowcy turkusową bransoletkę. Sodalit to kamień logicznego myślenia, który wpływa na jasność umysłu i skupienie. Niebieski ma uspokajać i pomagać w utrzymaniu wewnętrznej równowagi. Nosząc sodalitową bransoletkę nie boisz się, czy występujesz, czy się uczysz.

kordian Autor