Zielona sukienka idealna na wesele

Wystarczy obejrzeć współczesne pokazy mody, aby przekonać się, że każdy odcień zieleni, jaki tylko przyjść może do głowy, jest obecnie na czasie. Modelki przechadzały się po wybiegach we wszystkich odcieniach, od miętowego po oliwkowy, od morskiej zieleni po szmaragdowy. Zielony kolor zyskał tak ogromną popularność, ponieważ jest to idealny odcień do noszenia  zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia.

Grasz w zielone? – Gram! – Masz zielone? 

zielone sukienki na wesele

Jeśli na to pytanie nie udzieliłaś twierdzącej odpowiedzi, pora to zmienić. Zielona sukienka sprawdzi się w pracy, na rance czy spotkaniu z przyjaciółmi. Zielona sukienka na wesele (https://sklep.bbstudio.eu/pl/c/Zielone-sukienki/99) to również świetny wybór. Na tle pastelowych dekoracji ten kolor będzie się prezentował niesamowicie. Najlepszym towarzyszem dla ciemnozielonej sukienki będzie złoto, począwszy od akcesoriów, przez biżuterię, aż do haftów.

Co założyć do zielonej sukienki?

  • Wszystkie odcienie zieleni idealnie komponują się z kolorami ziemi, takimi jak brązowy, piaskowy, szary itp.
  • Pastelowa zieleń (pistacjowa, miętowa) będzie idealnie wyglądać z innymi pastelowymi odcieniami. Jak wiadomo, pastelowe kolory wyglądają dość chłodno, więc lepiej trzymać się zimnych kombinacji kolorystycznych.
  • Jeśli Twój strój ma nadruki w innych odcieniach kolorystycznych, to warto dodać do niego dodatki w tym samym kolorze, co kolor dominujący. Jeśli sukienka jest całkowicie zielona, to lepiej wybrać dodatki w tym samym stylu i odcieniu. Dobrze jest łączyć ciemną zieleń z czernią, brązem, ciemnoniebieskim lub ciemnoszarym.

kordian Autor