Celebrytki – co to jest za biżuteria?

Jak sama nazwa wskazuje, pochodzi ona od sławnych osobistości, które to coraz częściej zakładały subtelną biżuterię, zamiast rzucającej się w oczy. Celebrytka to biżuteria o delikatnym, cienkim łańcuszku, zwykle z jedną zawieszką o konkretnym wzorze, bardzo często jest to serduszko czy koniczyna. To forma biżuterii, która nadaje się do każdego stroju, dzięki swojej delikatności, można założyć ją do eleganckiej sukienki, jak i do zwykłej koszulki. Łańcuszki celebrytki zyskują coraz większe zainteresowanie wśród kobiet – jedno jest pewne – każda znajdzie coś dla siebie.

Do czego nosić celebrytki?

Łańcuszki celebrytki można nosić do wszystkiego, nie jest nigdzie określone, że pasuje tylko do jednego rodzaju ubioru. Są dostępnie srebrne, jak i złote celebrytki na szyję. To uniwersalny dodatek pasujący do każdej stylizacji, dodający całej kreacji szyku. Przykładowo te złote łańcuszki celebrytki wpasują się w każdą stylizację, jednak przy wyborze kreacji, trzeba zwrócić uwagę na dobierane kolory, gdyż przy jasnych, jaskrawych kolorach taka drobna biżuteria może stać się praktycznie niewidoczna, gdyż zostanie przytłoczona przez jaskrawe, rzucające się w oczy kolory ubioru.

Biżuteria nadająca się na prezent

Decydując się na prezent dla kobiety, zazwyczaj wybierana jest biżuteria. To z pewnością jeden z najbardziej trafionych prezentów, ponieważ każdej kobiecie biżuteria przypadnie do gustu. Jedynie należy zastanowić się, czy obdarowywanej osobie bardziej będzie odpowiadała złota, czy też srebrna biżuteria. Przy wyborze łańcuszka celebrytki lepiej zdecydować się na złoty łańcuszek, który nie będzie się rzucał za bardzo w oczy, a będzie idealnym uzupełnieniem stylizacji. 

kordian Autor