Jak wybrać modną torebkę na jesień i zimę?

Duża torba, długie frędzle, mocny kolor – tak wyglądają torby w tym sezonie. O czy jeszcze trzeba pamiętać wybierając torbę na jesień oraz zimę?

Nie tylko w jednym kolorze

Modne torebki nie muszą być jednokolorowe. Połączenie dwóch kolorów sprawi, że torebka damska jest ciekawa i niecodzienna. Delikatny beż z mocnym pomarańczem, brąz ze zwierzęcymi printami czy czerń z magnetyczną czerwienią – to połączenia, które są niebanalne i sprawiają, że torebka damska jest dużo ciekawsza i przyciąga wzrok. Do takiej torebki warto dopasować monochromatyczną stylizację, która na pierwszy plan wysunie niebanalną torebkę.

Wszystko się przyda?

Torebka damska XXL, która podbiła serca kobiet w tym sezonie jesiennym jest duża. Nawet można powiedzieć bardzo duża. Modne torebki XXL na pewno pomieszczą wszystko, co jest niezbędne. Warto postawić na torbę w modnym jesiennym kolorze. Nude, miodowy brąz czy ciemna zieleń to kolory, które są ciekawe i bardzo eleganckie. Torebka damska XXL sprawdzi się w codziennych stylizacjach. Świetnie będzie wyglądała w połączeniu z sukienką do pracy czy spodniami garniturowymi na służbowym spotkaniu.

modna tylizacja

Rączka ma znaczenie

Modne torebki są na eleganckim, długim łańcuszku – to w wersji wieczorowej lub na podwójnych rączkach. Torebka damska, której główną ozdobę stanowi rączka jest stonowana i raczej niewielka. Kopertówka na łańcuszku sprawdzi się w czasie wyjścia do teatru, a listonoszka na codzienne wyjście z koleżankami do sklepu. Kobiety, które lubią torebki damskie nosić w ręku powinny zwrócić uwagę, by uszy były podwójne. Torebka damska w tym sezonie może być bardzo mała lub bardzo duża. Klasycznie czarna lub dwukolorowa. Delikatna i subtelna bądź elegancka i z dużymi, okazałymi ozdobami. Modne torebki są w tym sezonie bardzo różnorodne i każda z pań znajdzie coś ciekawego.

kordian Autor