Jakie dekoracje można stworzyć dzięki antyramie?

Antyrama to doskonała baza do stworzenia bardzo wielu autorskich dekoracji do domu. Wystarczy odrobina pomysłowości oraz zacięcia do projektów diy, a w jedno popołudnie stworzy się unikatową ozdobę na ścianę, która doda osobistego charakteru każdemu wnętrzu. 

Antyrama do stworzenia dekoracji


W antyramie można świetnie wyeksponować różnego rodzaju elementy, tworząc z nich swoje autorskie kompozycje. Pierwszy pomysł to stworzenie obrazu z suszonych kwiatów. Wiosną oraz latem warto zbierać piękne kwiaty oraz liście, a następnie suszyć je pomiędzy kartkami grubych książek. Tak przygotowane suszone kwiaty układa się następnie w różne kompozycje na brystol. Trzeba odpowiednio je zabezpieczyć za pomocą na przykład kleju na gorąco. Gotowe kwiatowe obraz wystarczy włożyć do antyramy. W ten sposób można stworzyć naprawdę piękne dekoracje, których z pewnością nie znajdziemy w żadnym innym domu. Będą bardzo ładnie prezentować się w mieszkaniach urządzonych w stylu skandynawskim lub shabby chic.

Antyrama i dekoracja z pamiątkowym biletów


Drugi pomysł na wykorzystanie antyramy z Galerii Plakatu to umieszczenie w niej różnych pamiątkowych biletów. Sporo osób kolekcjonuje bilety z wejścia do muzeów, z przejazdów środkami komunikacji, na przykład z wakacji i zagranicznych wyjazdów. Można wykorzystać je do stworzenia swoich autorskich dekoracji na ścianę, które będą przypominały najpiękniejsze podróże i ich momenty. Taka dekoracja ma wyjątkowo osobisty charakter, dlatego znów trudno spodziewać się, że u kogokolwiek zobaczymy coś podobnego.

kordian Autor